Rada pedagogiczna

Rada pedagogiczna

• Dzień i godzina: 25 Sie, 2020 16:00 - 18:00
  •  :

Rada pedagogiczna to ważne spotkanie całej kadry przedszkolnej. Na najbliższym posiedzeniu zaplanujemy nowy rok szkolny, omówimy wyniki ewaluacji wewnętrznej, a także podejmiemy decyzję o tym, jak będzie wyglądała nasz praca w nadchodzących miesiącach. Z uwagi na rozpoczęnie Rady o godzinie 16:00 bardzo prosimy, aby tego dnia dzieci odebrać do tej godziny.

Zebranie z rodzicami
31 Sie

Zebranie z rodzicami

• Dzień i godzina: 31 Sie, 2020 18:00 - 20:00
  •  :

Pani Dyrektor zaprasza wszystkich Rodziców na zebranie, które odbędzie się w formie spotkania na platformie Zoom 31 sierpnia o godzinie 18:00. Podczas spotkania zostaną omówione bieżące zasady funkcjonowania placówki oraz zaprezentowany zostanie kalendarz roku szkolnego. Będzie to też okazja do dyskusji na najważniejsze tematy, które Państwa nurtują.
Pasowanie na Przedszkolaka
23 Paź

Pasowanie na Przedszkolaka

• Dzień i godzina: 23 Paź, 2020 10:00 - 12:00
  •  :

Pasowanie na Przedszkolaka to bardzo ważny dzień. Każde dziecko chce zostać dotknięte wielkim ołówkiem przez Panią Dyrektor i otrzymać dyplom. Uroczystość ma charakter wewnętrzny i jest utrwalana w formie zdjęć, którymi potem dzielimy się z rodzicami. Prosimy pamiętać o odświętnym stroju, stosownym do powagi wydarzenia :)

Bottom Logo

Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Rozwijanka" ma swoją siedzibę główną w Wieliczce na ul. Bednarka 6.

Logowanie do e-dziennika

Poprzez dziennik elektroniczny można zgłosić nieobecność dziecka w przedszkolu, a także wysłać wiadomość do każdego nauczyciela.