Ułatwienia dostępu

Praca w Rozwijance

Aktualnie poszukujemy

Oferta pracy dla nauczyciela / nauczycielki wychowania przedszkolnego

Podstawowe obowiązki:

  • Prowadzanie grupy integracyjnej (do 12 osób) ze wsparciem pedagoga specjalnego, psychologa i osoby do pomocy podczas całego dnia przedszkolnego

Oczekiwania:

  • ukończone studia w zakresie edukacji przedszkolnej
  • promowane doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi w tym wolontariat, praktyki, praca zawodowa
  • mile widziane dodatkowe kursy i szkolenia dotyczące pracy z dzieckiem niepełnosprawnym, w szczególności dzieckiem z autyzmem

Kontakt:

Co oferujemy?

Umowa o pracę na podstawie Kodeksu Pracy

W ramach pełnego etatu obejmuje 35h pracy, w tym maksymalnie 30h pracy z dziećmi. W czasie wakacji i przerw okołoświątecznych dodatkowe 5 dni urlopu dyrektorskiego.

Opieka tutora i wymiana doświadczeń

W pierwszym roku pracy można liczyć na wsparcie przydzielonego tutora. Ponadto cały zespół chętnie dzieci się doświadczeniem i udziela wskazówek. Od tego roku ruszają również superwizje dla pracowników.

Pakiet szkoleń i możliwości rozwoju

Pracownicy Przedszkola mogą nieodpłatnie korzystać z szerokiej gamy szkoleń organizowanych w Przedszkolu. Możliwe jest także dofinansowanie kursów i studiów zewnętrznych.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Wynagrodzenie zależne jest od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia. Najbardziej zaangażowani pracownicy mogą liczyć na dodatki i nagrody.

Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Rozwijanka" ma swoją siedzibę główną w Wieliczce na ul. Bednarka 6.

Logowanie do e-dziennika

Poprzez dziennik elektroniczny można zgłosić nieobecność dziecka w przedszkolu, a także wysłać wiadomość do każdego nauczyciela.