Sprzet11 Medium

W kwietniu dzięki środkom projektowym, nasze przedszkole doposażyło się w nowy sprzęt.

Child 865116 1280 Medium

Z czasowego ograniczenia zajęć w przedszkolach wyłączone są oddziały specjalne, pracują normalnie. W przypadku dzieci z kształceniem specjalnym w oddziałach integracyjnych czyli u nas w Nutkach i Pszczółkach, zajęcia w przedszkolu organizuje się na wniosek rodzica.

Wspinaczka Medium

ZAPROSZENIE NA ZAJĘCIA REHABILITACYJNE WSPINACZKI TERAPEUTYCZNEJ realizowane w ramach projektu pn. „Rozwój przedszkola Rozwijanka w Wieliczce” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Instrumenty Medium

Końcem grudnia otrzymaliśmy dostawy ze sklepów, których oferty wygrały postępowanie konkursowe na dostawę instrumentów, nagrań, materiałów pomocniczych do zajęć logorytmiki.

IMG 20201118 101848 1 Medium

W ramach projektu udało się zrealizować szkolenia z zakresu metody biofeedback HRV.

Pszczółki 2 Large.jpeg Medium

Październik w naszym przedszkolu wiązał się z rozpoczęciem nowych zajęć grupowych w 5 z docelowych 17 grup. Rozpoczęliśmy wspólną zabawę na zajęciach logorytmicznych

Dogoterapia 2 Medium

Od września br. w naszym przedszkolu rozpoczęły się darmowe zajęcia z dogoterapii dla wszystkich przedszkolaków. Z zajęć z psem terapeutą skorzysta 72 dzieci. Pozwalają na nawiązanie relacji, naukę empatii i wrażliwości, skupienie uwagi, pobudzają zmysł wzroku, słuchu, węchu, a także dotyku.

Bottom Logo

Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Rozwijanka" ma swoją siedzibę główną w Wieliczce na ul. Bednarka 6.

Logowanie do e-dziennika

Poprzez dziennik elektroniczny można zgłosić nieobecność dziecka w przedszkolu, a także wysłać wiadomość do każdego nauczyciela.