Ułatwienia dostępu

Aktualności

Pszczółki 2 Large.jpeg

Ruszyły zajęcia z logorytmiki

Październik w naszym przedszkolu wiązał się z rozpoczęciem nowych zajęć grupowych w 5 z docelowych 17 grup. Rozpoczęliśmy wspólną zabawę na zajęciach logorytmicznych , prowadzonych przez dwie logopedki, pracujące w przedszkolu, które wcześniej zdobyły uprawnienia do prowadzenia zajęć logorytmicznych. Pozostałe grupy rozpoczną zajęcia niebawem – gdy pozostałe terapeutki nabędą odpowiednich kwalifikacji.

Zajęcia będą odbywać się cyklicznie, raz w tygodniu i mają na celu wspieranie rozwoju mowy. W ramach zajęć uczestniczki i uczestnicy wraz z terapeutkami wspólnie śpiewają, poruszają się w rytm muzyki, wykonują szereg różnorodnych ćwiczeń i co najważniejsze - świetnie się bawią!

Bottom Logo

Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Rozwijanka" ma swoją siedzibę główną w Wieliczce na ul. Bednarka 6.

Logowanie do e-dziennika

Poprzez dziennik elektroniczny można zgłosić nieobecność dziecka w przedszkolu, a także wysłać wiadomość do każdego nauczyciela.