Ułatwienia dostępu

Rekrutacja

Polaczenie

Oferta pracy dla (neuro)logopedy / (neuro)logopedki

Oferta pracy na stanowisku logopedy/neurologopedy w Niepublicznym Przedszkolu Terapeutycznym "Rozwijanka" w Wieliczce

Nazwa stanowiska: logopeda/neurologopeda

Wymiar zatrudnienia: 1/2 etatu

Miejsce pracy: Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne Rozwijanka, ul. Bednarka 6, 32-020 Wieliczka

Podstawowe obowiązki:

  • Prowadzenie indywidualnej terapii logopedycznej

Oczekiwania:

  • kwalifikacje do zajmowania stanowiska logopedy/neurologopedy w przedszkolu
  • promowane doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi w tym wolontariat, praktyki, praca zawodowa
  • znajomość metod komunikacji alternatywnej i wspomagającej
  • mile widziane dodatkowe kursy i szkolenia dotyczące pracy z dzieckiem niepełnosprawnym, w szczególności dzieckiem z autyzmem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o kodeks pracy, na umowę o pracę
  • Etat oznacza 35 godzin w tygodniu, w tym do 30 godzin bezpośredniej pracy z dzieckiem
  • Oferujmy intensywną opiekę tutora w pierwszym roku pracy
  • Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i doświadczenia

Kontakt:

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. 2018 poz. 1000)”.

Praca Logopeda Efs

Oferta pracy do pobrania w formie pdf.

Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Rozwijanka" ma swoją siedzibę główną w Wieliczce na ul. Bednarka 6.

Logowanie do e-dziennika

Poprzez dziennik elektroniczny można zgłosić nieobecność dziecka w przedszkolu, a także wysłać wiadomość do każdego nauczyciela.