Ułatwienia dostępu

Rekrutacja

Klocki

Rekrutacja dzieci na rok szkolny 2022/2023

W ramach projektu "Rozwój działalności Przedszkola Rozwijanka w Wieliczce" realizowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 tworzymy nowe miejsca przedszkolne dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Zapisy przyjmujemy mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po otrzymaniu informacji od Państwa, prześlemy ankietę zgłoszeniową i zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne. Termin nadsyłania zgłoszeń: 31 marca 2022 roku.
Trwa rekrutacja na rok szkolny 2022/2023.

1

Bottom Logo

Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Rozwijanka" ma swoją siedzibę główną w Wieliczce na ul. Bednarka 6.

Logowanie do e-dziennika

Poprzez dziennik elektroniczny można zgłosić nieobecność dziecka w przedszkolu, a także wysłać wiadomość do każdego nauczyciela.