Wspinaczka

Zapytanie ofertowe - wspinaczka terapeutyczna

Realizacja zajęć w formie wspinaczki terapeutycznej dla 32 dzieci.

Realizacja zajęć rehabilitacyjnych w formie wspinaczki terapeutycznej dla 32 niepełnosprawnych podopiecznych Przedszkola Rozwijanka. Zajęcia odbywać się będą w ośmioosobowych grupach w wymiarze 1 zajęć (90 minut) w tygodniu dla każdej grupy, w godzinach pracy przedszkola, obie grupy w tym samym dniu. Etap I w okresie od marca do września 2021 grupa I i II, w okresie od września 2021 do lutego 2022 grupa III i IV.

Miejsce realizacji zajęć: w odległości do 25km od siedziby przedszkola (ul. Badnarka 6, Wieliczka).

Wykonawca zapewni:
  • ściankę wspinaczkową dostosowaną do potrzeb zajęć, spełniającą niezbędne wymogi bezpieczeństwa
  • uprząż dla uczestników/uczestniczek zajęć
  • uprząż dla osoby asekurującej
  • przeszkolenie wyznaczonej przez zlecającego osoby z asekuracji
  • instruktora/instruktorkę wspinaczki
  • realizację zajęć zgodnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny
    Zlecający zapewni:
  • fizjoterapeutę/fizjoterapeutkę pełniącego/pełniącą rolę asekuranta podczas zajęć, po przeszkoleniu przez wykonawcę
  • opiekę wychowawców/wychowawczyń nad dziećmi poza czasem wspinania
  • kwalifikację dzieci do zajęć.