Klasa1

Zapytanie ofertowe - studia podyplomowe z zakresu edukacji i terapii dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Zapytanie ofertowe w postępowaniu na udzielnie zamówienia na realizację studiów podyplomowych z zakresu edukacji i terapii dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w ramach projektu Rozwój działalności przedszkola ”Rozwijanka” w Wieliczce, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 10.01. Rozwój kształcenia ogólnego.

1. Zamawiający
Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne „Rozwijanka”
z Oddziałami Specjalnymi i Integracyjnymi
ul. Bednarka 6, 32-020 Wieliczka
reprezentowane przez Emilię Owczarek
tel. 606 717 589

2. Tryb udzielania zamówienia
Do postępowania nie stosuje się przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004r., Prawo Zamówień Publicznych. Postępowanie prowadzone jest w formie rozeznania rynku, zgodnie z zasadą konkurencyjności.

3. Opis przedmiotu zamówienia
Realizacja studiów podyplomowych z zakresu edukacji i terapii dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, dla 3 osób wyznaczonych przez zlecającego w wymiarze 480 godzin zajęć oraz 180 godzin praktyk. Studia powinny być przeznaczone dla osób posiadających wyższe wykształcenie oraz uprawienia pedagogiczne do wykonywania zawodu nauczyciela. Absolwenci powinni uzyskać kwalifikacje do pracy z osobami wykazującymi cechy z zakresu spektrum autyzmu, potwierdzone stosownym dyplomem. Dopuszcza się realizację studiów w trybie online w całości lub w części pod warunkiem, że spełnione będą wymagania do nadania kwalifikacji.

Program studiów powinien obejmować co najmniej poniższe obszary
  • Podstawy pedagogiki specjalnej
  • Dydaktyka specjalna
  • Diagnostyka w pedagogice specjalnej
  • Autystyczne spektrum zaburzeń
  • Elementy psychologii klinicznej i psychopatologii
  • Wybrane zagadnienia z neurologii i psychiatrii dziecka
  • Diagnoza zaburzeń ze spektrum autyzmu
  • Terapia i wsparcie rodziny dziecka
  • Zaburzenia integracji sensorycznej w zaburzeniach ze spektrum autyzmu
  • Diagnoza psychopedagogiczna uczniów z zaburzeniami ze spektrum autyzmu
  • Społeczne funkcjonowanie osób ze spektrum autyzmu
  • Specjalne potrzeby uczniów z zaburzeniami ze spektrum autyzmu
  • Metody komunikacji wspomagającej i alternatywnej (ACC)
  • Metodyka wspomagania rozwoju dziecka młodszego ze spektrum autyzmu
  • Metody rehabilitacji i rewalidacji ucznia z zaburzeniami ze spektrum autyzm
  • Trening umiejętności społecznych

4. Termin realizacji Studia powinny rozpocząć się w I semestrze roku szkolnego 2020/2021

5. Forma i sposób składania ofert Ofertę w formie wyceny przedmiotu zamówienia można złożyć drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 04 września 2020r.

Zapytanie ofertowe do pobrania w formie pdf.