Points 1790837 1280

Zapytanie ofertowe - Dostawa instrumentów muzycznych, materiałów edukacyjno-terapeutycznych i pomocydydaktycznych i pomocy

Dostawa pomocy edukacyjno-terpeutycznych, w tym instrumentów muzycznych. Wszystkie instrumenty powinny być fabrycznie nowe, dobrej jakości.

Zapytanie obejmuje 3 części, specyfikacja szczegółowa zawarta jest w załącznikach do oferty w Bazie Konkurencyjności

Część 1: Dostawa instrumentów muzycznych
Dostawa pomocy edukacyjno-terpeutycznych - instrumentów muzycznych. Wszystkie instrumenty powinny być fabrycznie nowe, dobrej jakości.
Część 2: Dostawa materiałów edukacyjno-terpeuutycznych
Dostawa materiałów edukacyjno-terpauetycznych - publikacje specjalistyczne oraz nagrania w tematyce logopedii, logorytmiki, zajęć umuzykalniających dla dzieci w wieku przedszkolnym. Wszystkie zamawiane produkty powinny być nowe.
Część 3: Dostawa pomocy dydaktycznych
Dostawa materiałów edukacyjno-terpauetycznych - pomocy dydaktycznych.